واقعیت امر این است که مجاهدین ، از رنج ملت ما خوشحال، و از موفقیت‌هایش ناراحت می‌شوند. این واقعیت را هنگام موفقیت در تست اول واکسن کرونا، و همچنین تولید بنزین، سوخت بیست درصد، موشک‌های پیشرفته و ارسال ماهواره به فضا دیده‌ایم

جنگ لحظه به لحظه مجاهدین با مردم ایران. این گروه چگونه از ارعاب مردم با ویروس کرونا، به شعار واکسن بخرید و اکنون واکسن نزنید رسید؟

همین بهمن ۹۸، بود که موارد ابتلا به کرونا در کشور تازه شناسایی شده بود که جنجال رسانه‌های معارض، و مجاهدین برای ارعاب مردم آغاز شد. مجاهدین در ابعاد وسیعی با هویت های جعلی در شبکه های اجتماعی و پیام رسان تلگرام، شروع کردند به ترساندن مردم. از اینکه پای صندوق رفتن و دست به استامپ زدن و شناسنامه دادن و برگه رای را نوشتن، موجب ابتلا به کرونا می‌شود

بدین ترتیب این گروه مفلوک هر روز یک بهانه‌ای پیدا و روی آن موج سواری کردند. بعد که جلو رفتیم و این حربه از کار افتاد شروع کردند به مانور دادن روی این موضوع که همه دنیا تزریق واکسن کرونا را آغاز کرده، ولی ایران چرا عقب مانده است.

مرور واقعیت‌ها، نشان داد یازده ماه پس از آن جوسازی ها، آمار قربانیان کرونا در آمریکا و انگلیس ۱۰ برابر ایران بوده است.  آمریکا، چهار برابر ایران جمعیت دارد و جمعیت انگلیس، بیست میلیون نفر از جمعیت ما کمتر است. در حالی که شمار قربانیان کرونا در ایران به ۷۰ تا ۸۰ نفر در روز کاهش یافته بود، در آمریکا به ۴۳۰۰ نفر و در انگلیس به ۱۱۰۰ نفر رسید.  بدین ترتیب مشخص شد که کشور ما در مهار کرونا، بسیار موفق‌تر عمل کرده بود. این موفقیت در حالی به دست آمد که ایران در معرض تحریم‌های ظالمانه آمریکا و انگلیس قرار داشته است.

آیا سران مجاهدین این واقعیت ها را بازگو می‌کنند؟ هرگز!

بعد وارد فاز «واکسن بخرید»  شده و گفتند؛ جمهوری اسلامی، زندگی مردم را گروگان گرفته و حاضر نیست از آمریکا و انگلیس واکسن وارد کند.

وقتی هم که  ایران اقدام به ورود انواع واکسن های معتبر و تائید شده به جز واکسن هایی با مبدا آمریکا و انگلیس با دلایل متقن کرد، و حتی  توانست  در هفته سوم شهریور رتبه دوم در بین کشورهای جهان بلحاظ  تزریق واکسن را بدست آورد. دستگاه تبلیغاتی مجاهدین مجددا براه افتاد تا اینبار با خط «واکسن نزنید» به اعتماد مردم لطمه وارد بیاورند. عجب جانورانی!

در حال حاضر مجاهدین سعی می کنند با توسل به ابزارهایی مثل «این واکسنها در مرحله آزمایشی و مطالعات بالینی قرار دارند» و یا اینکه «تاریخ انقضای واکسن های خریداری شده گذشته» مردم را نسبت به تزریق واکسن در شک و دودلی قرار داده و نهایتا یک بحران جدید در حوزه واکسن بر علیه مردم ایران ایجاد کنند.

البته اقدامات وطن‌فروشانه مجاهدین، به خودی خود کمترین ارزش و اعتباری ندارد. و مردم بخوبی به ذات و شرست  پلید و وحشی این فرقه طی چندین دهه گذشته بخوبی آشنایی دارند لذا هرگز تحت تاثیر تبلیغات زهرآگین آنان واقع نمی شوند.

واقعیت امر این است که مجاهدین ، از رنج ملت ما خوشحال، و از موفقیت‌هایش ناراحت می‌شوند. این واقعیت را هنگام موفقیت در تست اول واکسن کرونا، و همچنین تولید بنزین، سوخت بیست درصد، موشک‌های پیشرفته و ارسال ماهواره به فضا دیده‌ایم.

حرف آخر اینکه؛ حرکت این اوباش مصداق کلام خداوند در سوره آل عمران آیه ۱۱۸ است که می فرمایند: «وَدُّوا مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاءُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِی صُدُورُهُمْ أَکْبَرُ» است. «آنها دوست دارند، هر چیزی را که شما را به رنج و زحمت بیندازد. همانا دشمنی در گفتارشان آشکار است و آنچه از دشمنی در سینه‌های خود پنهان می‌کنند، بزرگ‌تر است… چون با هم خلوت کنند، سرانگشتان خود را از خشم به دندان می‌گزند. بگو از خشم خود بمیرید؛ همانا خداوند به راز سینه‌ها داناست.»

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو