مریم رجوی روباه پیر مجاهدین این روزها مستمر در فضای مجازی برای معلمین متحصن پیام میداد و توئیت می کرد. غافل از اینکه همین معلمان کشورمان بخوبی به ماهیت خشونت طلبی و تروریستی این فرقه آگاه بوده و خود بیشتر از هر  قشر دیگری در جامعه ایران زخم های جانسوز این فرقه را به تن داشته اند.

در تاریخ ۲۰ آذر معلمان کشورمان در یک تجمع مسالمت آمیز حق و حقوق خود را از دولت مطالبه کردند و بعد از چند روز خواسته های آنان در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته و تصویب شد.

طرح این نوع درخواست و مطالبات مردم به هیچ وجه باب میل سران فرقه رجوی نیست. مجاهدین با اینکه می دانستند که قشر فرهنگی جامعه هیچ وقت تن به اغتشاش نمی دهد اما امیدوار بودند با جعل و دروغ و تحریک، تجمعات مسالمت آمیز معلمات را به اغتشاش بکشانند.

باید گفت فرقه رجوی که امروز سنگ معلمان را به سینه می زند همان گروهی است که ترور ۱۵۸ معلم در دهه شصت را در کارنامه سیاه خود دارد. بعنوان مثال در اینجا یاد معلمی به نام قدرت الله چگینی را گرامی میداریم که بدست عوامل تروریست این گروه به شهادت رسید. جرم این معلم شهید این بود، علیرغم درخواست های زیاد از طرف مجاهدین هیچ وقت عضو این گروه نشد و با مبارزه مسلحانه و تروریسم مخالف کرد. ایشان به عنوان معاونت آموزش و پرورش شهر قزوین خدمت می کرد و بر اساس لیست ترور که در یکی از خانه های تیمی کشف شده بود نام او جزو اسامی ۱۷ نفر ترور بود که از طرف این گروه تعیین شده بود.

حال باید از سران مجاهدین پرسید که چی شده است که قاتلین دیروز معلمان کشورمان حال حامی تحصن آنان شده است؟

مریم رجوی برای اینکه نامی از ایشان هم باشد هر از گاهی پیام هایی می دهد که همگی آنان حاوی خشونت و درگیری است. ایشان هیچوقت مردم را تشویق به آرامش نکرده و همواره آنان را به اغتشاش دعوت کرده اگر فرضا ایشان را به عنوان مخالف نظام هم در نظر بگیریم آیا ارزش های انسانی جایی در دیدگاه ایشان دارد؟ کدام انسان آزاده ای راضی به کشته شدن هم نوع خود است؟

البته علت روشن است خشونت، تروریسم، آشوب جزیی از ماهیت ایدئولوژیکی این فرقه است. و این فرقه بدون این ویژگی های هرگز وجود خارجی نخواهد داشت.

مریم رجوی روباه پیر مجاهدین این روزها مستمر در فضای مجازی برای معلمین متحصن پیام میداد و توئیت می کرد. غافل از اینکه همین معلمان کشورمان بخوبی به ماهیت خشونت طلبی و تروریستی این فرقه آگاه بوده و خود بیشتر از هر  قشر دیگری در جامعه ایران زخم های جانسوز این فرقه را به تن داشته اند.

بنابراین  نه تنها معلمان کشورمان در دام فریب این فرقه نیفتادند،  برعکس با اعتراضات مسالمت آمیز خواسته هایشان را به گوش مسئولین رساندند.

اما جالب تر از همه این بود رجوی که فکر می کرد زمینه ای برای ایجاد آشوب و اغتشاش فراهم شده وقتی دید  اعتراضات معلمان به نتیجه رسیده و مجاهدین علیرغم جست و خیر میمون وارشان نتوانستند هیچ مانعی را در طول این اعتراضات وارد کند و دست شان خالی است، در بهانه ای جدید مدعی می شوند که قانون سطح بندی که از طرف مجلس تصویب شده موثر نیست و دردی را دوا نمی کند!!!

نتیجه اینکه اکنون دیگر چند سال پیش نیست که مردم با ترفند ها و هجمه های رسانه ای فرقه رجوی در شبکه های اجتماعی بویژه در کانال های تلگرامی جعلی این گروه  آشنایی نداشته باشند.

مردم بخوبی آگاهند که می توانند مطالبات شان را در چارچوب قانون و آزادیهای به رسمیت شناخته شده از جمله حق تجمع پیش ببرند، اما هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران این فرقه رجوی است که به دستور اربابانش تلاش می کنند خواسته های مسالمت آمیز مردم  را با آشوب و اغتشاش جایگزین کنند. مسلما در این جدال این مردم ایران هستند که پیروز صحنه بوده و ترد بیش از گذشته این گروه تروریستی  همت می گذارند.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو