مجاهدین نه توانستند مانند یک اپوزیسیون رفتار کنند که در داخل کشور جایگاه سیاسی داشته باشند و نه توانستند در زمانی که سلاح و قدرت داشتند حکومت را ساقط کنند و خود قدرت را بدست بگیرند تنها کاری که توانستند به خوبی آن را انجام دهند ترور، مزدوری و خود فروشی سیاسی بود و اکنون در لباس یک رسانه ضد ایرانی برای سرویس های اطلاعاتی معلوم الحال انجام وظیفه می کنند.

مجاهدین پس از شکست و زمین گیر شدن در آلبانی، تبدیل به بلندگوی رسانه ای دشمنان مردم ایران به عنوان تنها گزینه شدند تا هرچه بیشتر یاس و نا امیدی را به میان مردم ایران ببرند.

البته در روزگاری نه چندان دور فرقه رجوی بعد از جنایات بی شمار در داخل کشور، به صفوف دشمنان مردم ایران ملحق شد، اسلحه بدست گرفت و برای نابودی خلق ایران و حکومت آن سال ها جنگید.

حال با عینک های ته استکانی با نیمچه مهارتی در زمینه تایپ پشت کامپیوترهایشان می نشیند که اگر در ایران صاحب قدرت بودند همان را بر مردم ممنوع می کردند.

این فرقه سعی می کند خود را صاحب نفوذ و رسانه معرفی کند اما اگر کمی جامع تر نگاه کنیم متوجه می شویم که این فرقه دنباله رو سایر رسانه های غرب بوده و بدون آماده سازی های آنان به تنهایی قادر به ایجاد جریان رسانه ای نمی باشد.

آنچه که از مجاهدین باقیمانده است، نه یک اپوریسیون و آلترناتیو بلکه یک صدای رسانه ای معاند است که با حمایت سرویس های اطلاعاتی غربی و عربی پارس می کند.

رهبران فاسد و بدنام مجاهدین بارها ثابت کرده اند که به شدت با رشد علمی کشورمان و ایجاد روابط سیاسی ایران با سایر کشور ها مخالفند. چرا که موفقیت و آرامش مردم ایران با اهداف فرقه رجوی و دشمنان مردم ایران رابطه عکس دارد.

یکی از اهداف فرقه رجوی که دائما برای رسیدن به آن تلاش می کند ایجاد ناآرامی  و به خطر انداختن جان مردم ایران برای نمایش در رسانه های وابسته به این فرقه است. مجاهدین در لفظ،  وعده دموکراسی و آرامش را به مردم می دهند ولی در عمل همین مردم را هزینه جاه طلبی ها و اهداف ضد ایرانی خود می کنند.

رهبران مجاهدین سعی می کنند در هر پرورژه ضد ایرانی بعنوان پیاده نظام دشمن در فضای مجازی حضور داشته باشند. چرا که اعتبارشان در نزد اربابانشان در گرو پیشبرد همین وظایف محوله به نحو احسن است. 

مجاهدین در مذاکرات هسته ای ایران، همگام با جمهوری خواهان آمریکا و مقامات اسرائیلی عمل کرده و مخالف به نتیجه رسیدن این مذاکرات هسنتند.

این فرقه دائما در رسانه های خود ایران را مقصر اصلی به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته یی معرفی می کند.  اما باید از این سازمان پرسید که وقتی توافق هسته ای می تواند آرامش نسبی را به مردم ایران ارائه کند چرا با این مذاکرات مخالف میکند. این فرقه چگونه می تواند همزمان از آزادی و آرامش مردم صحبت کند و هم این آرامش را از آنان با ایجاد عملیات روانی در فضای مجازی بگبرد؟

طی سالهای اخیر و پس از اخراج این گروه از عراق به آلبانی، مجاهدین صرفا در قالب یک رسانه ضد انقلاب در قالب پیشبرد طرح های ضد ایرانی غربی ، عربی و عبری نقش آفرینی کرده است.

در هفته های اخیر نیز رزمایش موشکی موفق سپاه پاسداران که معادلات غرب را در آستانه دور هشتم مذاکرات وین بهم ریخت ابزاری برای فعالیت های رسانه ای ضد ایرانی مجاهدین قرار گرفت.

تا همچنان بعنوان یک رسانه معاند و نه اپوزیسیون نقش آفرینی کند.

در همین رابطه سایت رسمی مجاهدین خبر مربوط به موضع گیری وزارت خارجه انگلیس را در تیتری تحت عنوان «انگلستان، استفاده ایران از موشکهای بالستیک را محکوم کرد» انعکاس داد.

روزر بعد نیز در تیتری تحت عنوان «واکنش ترسان رژیم نسبت به محکومیت مانور موشکی‌اش توسط انگلستان» خبرسازی کرد.

سایت مجاهدین در همان روز اظهارات براد آشنایدر‌، عضو کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا را نیز انعکاس داد مبنی بر اینکه این اقدام « در نقض آشکار قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت » است.

لازم به توضیح است که در تاریخ ۲۱ آذر ماه سایت رسمی فرقه رجوی در خبری از قول آسوشیتدپرس نوشت: «تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد که ایران برای یک پرتاب فضایی در بحبوحهٔ مذاکرات آماده می‌شود»

در تاریخ  23 آذر ماه هم رسانه مجاهدین به نقل از سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگن) اعلام کرد : «پرتاب موشک فضایی توسط رژیم ایران تهدیدی برای منافع ما و شرکایمان است»

بدین ترتیب یاوه گویان مجاهدین سعی کردند با درج مواضع برخی از کشورهای غربی در مورد رزمایش موشکی سپاه و اینکه این مانور در مغایرت قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت است را پر رنگ نشان داده و در همسویی کامل با اهداف دشمن خط جنگ رسانه ای بر علیه مردم و دولت ایران را پیش ببرند.

تناقض رفتاری مجاهدین در جای جای این اینگونه فعالیت ها آشکار است. اما نکته اینجاست آنها دقیقا همین یک کار از دست شان بر می آید. یعنی ایجاد جنگ روانی بر علیه مردم ایران در فضای مجازی و از طریق رسانه و هزاران کیلومتر دور از مرزهای ایران.  

نتیجه اینکه مجاهدین نه توانستند مانند یک اپوزیسیون رفتار کنند که در داخل کشور جایگاه سیاسی داشته باشند و نه توانستند در زمانی که سلاح و قدرت داشتند حکومت را ساقط کنند و خود قدرت را بدست بگیرند تنها کاری که توانستند به خوبی آن را انجام دهند ترور، مزدوری و خود فروشی سیاسی بود و اکنون در لباس یک رسانه ضد ایرانی برای سرویس های اطلاعاتی معلوم الحال انجام وظیفه می کنند.

حال این گروه وامانده و نفرت انگیز ، تنها امیدشان به این است با پنهان کردن هویت واقعی خود در پشت کامپیوترهایشان و با ایجاد جنگ روانی  انتقامشان را از مردم ایران بگیرند.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو