رجوی مفلوک علیرغم اینکه بدلیل ماهیت خشونت طلبی و ساختار فرقه ای و عبور از مرز سرخ وطن فروشی از ایران انداخته شده ، همچنان در دنیای حقیر و سراب گونه خود رویای سلطنت بر مردم ایران را در سر می پروراند. رویایی که سالهاست دکل آن شکسته و در سواحل آلبانی به گِل نشسته است. بنحویکه باید مجاهدین را جذامیان سیاسی قرنطینه شده در آلبانی نامید که حتی سایر وحوش ضد انقلاب هم از نزدیک شدن به آنان وحشت داشته و گریزانند.

از دو هفته پیش که درگذشت مرحومه “مهسا امینی” دستاویزی شد، برای آشوب‌های خیابانی، موج‌سازی رسانه‌های معاند و برخی افراد خارج‌نشین با هدف ایجاد فضای دو قطبی میان اقشار مختلف جامعه،  فرقه تروریستی مجاهدین نیز فرصت را غنیمت شمرده و با یگان سایبری خود در فضای مجازی و برخی عوامل فریب خورده میدانی بر آن شد تا برای هزارمین بار بخت خود را در یورش به مردم ایران همپای تجزیه طلبان در شمالغرب و جنوب شرق کشور بیازمایند.

فرقه ای که بیش از ۴ دهه وطن فروشی، ترور، و کشتار و جنایت بر علیه مردم ایران بویژه پیوستن به ارتش صدام در جنگ ۸ ساله بر علیه کشورمان را در پرونده خود دارد، همچنان در رویای «سرنگونی و تجزیه ایران » بسر می برد.

جالب اینکه بدانید در طول دو هفته گذشته و در جریان اغتشاشات، رهبر کوتوله بیمار،  همراه با همسر عجوزه اش مستمرا پیغام و پسغام می دادند تا مردم را به آنچه که از سوی این فرقه «قیام» نامیده می شد، دعوت کنند! اما علیرغم همه این جست و خیز های میمون وار حتی یک شعار هم به نفع فرقه فاسد از سوی همان اغتشاش گرانی که رجوی سنگ حمایت از آنان را به سینه می زد داده نشد. چه رسد به مردم.

از ایران که بگذریم در خارج از کشور نیز این فرقه وضع چندان مناسبی ندارد.

در روزهای گذشته یکی از صحنه‌های پر تکرار در اجتماع حامیان ناآرامی های ایران در خارج کشور، صحنه‌های زد و خورد طرفداران اغتشاشات با هم است که مثل حیوانات درنده برای داشتن سهم بیشتر از پول های کثیف که از سرویس اطلاعاتی معلوم الحال دریافت می کنند، به جان هم افتاده اند. از فرقه رجوی گرفته تا مصیح پولی نژاد و سایر طیف ضد انقلاب.

از سوی دیگر ماهیت خشونت طلبی فرقه رجوی و  وحوش ضد انقلاب که مردم ایران را از آنان گریزان کرده حال صدای پلیس کشورهای میزبان آنان را نیز در آورده  است.

در همین رابطه همزمان با تجمعات غیرقانونی آشوبگران در ایران که دست به تخریب اموال عمومی زدند، تعدادی از عناصر ضد انقلاب خارج از کشور نیز در برخی از کشورها اقدام به برگزاری تجمعاتی کرده‌اند.

آن‌ها پس از برگزاری نمایش مفتضحانه حمله وحشیانه به سفارت ایران و مرکز اسلامی در انگلیس وجاهت خود را با گرفتن ژست‌های سیاسی و دفاع از حقوق بشر از دست داده‌اند.

بر اساس اعلامیه پلیس لندن، تاکنون ۱۲ عنصر ضد انقلاب را در لندن و یک مورد را در شهر منچستر دستگیر و اعلام کرده که سایر اغتشاشگرانی که یکشنبه گذشته (۴ مهر ۱۴۰۱) نظم عمومی پایتخت را برهم زدند شناسایی و به دست عدالت خواهد سپرد.

پلیس لندن با صدور بیانیه‌ای شدیدالحن به جراحت پنج مامور این دستگاه امنیتی اشاره و تصریح کرده است که آن‌ها در نتیجه تحرکات هنجارشکن آشوبگران در بیمارستان بستری هستند. در بخشی از بیانیه پلیس آمده است: « در روزهای آینده، ما از تمام ابزارهایی که در اختیار داریم – از جمله دوربین‌های مداربسته و سایر فیلم‌ها – برای شناسایی این افراد و محاکمه آنها استفاده خواهیم کرد»

نتیجه اینکه رجوی مفلوک علیرغم اینکه بدلیل ماهیت خشونت طلبی و ساختار فرقه ای و عبور از  مرز سرخ وطن فروشی از  ایران دور انداخته شده ، همچنان در دنیای حقیر و سراب گونه خود رویای سلطنت بر مردم ایران را در سر می پروراند. رویایی که دکل کشتی آن سالهاست شکسته و در سواحل آلبانی به گِل نشسته است. بنحویکه باید مجاهدین را جذامیان سیاسی قرنطینه شده در آلبانی نامید که حتی سایر وحوش ضد انقلاب هم از نزدیک شدن به آنان وحشت داشته و گریزانند.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو