شکست مجاهدین در پروژه های ضد ایرانی سابقه 40 ساله دارد. فرقه رجوی از زمانیکه تصمیم گرفت مقابل مردم ایران بایستند این شکست ها آغاز شد و تاکنون نیز ادامه دارد.

با  افزایش قیمت برخی از کالاها در کادر اصلاح اقتصادی کشور در روزهای اخیر در راستای ایحاد نگرانی و تشویش اذهان مردم ، رسانه های فرقه رجوی که ماه هاست  از شدت کسادی دچار رکود شده بودند دوباره به صورت قارچ گونه ای شروع به انتشار اخبار کردند یا بهتر است بگوییم که اخبار تولید کردند.

آنها به خوبی میدانستند که بعد از حذف ارز ۴۲۰۰ دولتی قیمت برخی از اقلام افزایش خواهد داشت و بر اساس این اطلاعات از چند روز مانده به اعلام قیمت، شروع به تولید لیست هایی کردند که قرار است گران شوند.

آنها این کار را با هدف آماده سازی اذهان عمومی برای تبدیل اعتراضات قانونی مردم به اغتشاش انجام می دادند و صحت اخبار منتشره در رسانه های وابسته به این فرقه  اهمیت چندانی برای رهبران آنان نداشت.

صفحات فیک فرقه رجوی اخبار را  بدون ذکر منبع  آن اعلام  می کنند چرا که می دانند اولا مردم ایران این گروه تروریستی را به خوبی می شناسند و اگر با تابلوی سازمان به میدان بیاید کسی توجهی به آنها نخواهند کرد. دوما اینکه هیچ وقت مجبور نباشند برای اخبار غیر واقعی خود جواب پس بدهند.

گاها در میان انتشار اخبار دچار اشتباه هم می شدند که خود مایه طنز مردم  را فراهم می کرد. به عنوان مثال در روزی که اعلام کرده اند رانندگان اتوبوس رانی اعتصاب کرده اند در همان روز یک فیلم از مردم که در ایستگاه اتوبوس منتظر سوار شدن بودن را با عنوان ایجاد هسته های اولیه اعتراض منتشر کردند!

از این تناقضات در کانال های تلگرامی و دیگر رسانه های وابسته به مجاهدین زیاد یافت می شود  و این در اثر خالی بودن دست فرقه رجوی در ایجاد اغتشاش می باشد و از هر طریقی تلاش می کند رسانه های خود را داغ نگه دارد.

مجاهدین ادعا می کند که از مردم ایران حمایت می کند اما وقتی که سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از ایجاد آشوب و اغتشاش حمایت می کند واکنشی در برابر آن ندارد.  اما وقتی سخنگوی وزارت خارجه ایران به این اقدام آمریکا اعتراض می کند فرقه رجوی به شدت در برابر آن واکنش نشان می دهد. حال چطور می توانیم این فرقه را ایرانی بدانیم؟

مجاهدین در اقدامی مضحک، حتی فیلم های سالهای قبل را در رسانه های خود درج می کردند تا در عملیات روانی خود بر علیه مردم ایران کم کاری نکرده باشند.

عجیب تر و خنده دار تر از همه ی اینها به هم ریختگی اکسپلور اینستاگرام که یک برنامه خارجی است و از طرف ایران هیچ دسترسی به آن وجود ندارد را هم به اعتراضات ربط می دادند. البته این موضوع برای ما خنده دار است اما برای کسی که ۴۰ سال از دنیای بیرون به دور بوده منطقی به نظر می رسد.

بنابراین نتیجه سالها تلاش برای نابودی ایران و ایرانی امروز می شود پیرزنها و پیرمردهای بالای ۶۰ سال که جایگاهی در حد یک کارگر ساده را هم در تشکیلات مجاهدین ندارند.

شکست مجاهدین در پروژه های ضد ایرانی سابقه ۴۰ ساله دارد. فرقه  رجوی از زمانیکه تصمیم گرفت مقابل مردم ایران بایستند این شکست ها آغاز شد و تاکنون نیز ادامه دارد.

آویزان شدن رهبران مجاهدین  از آمریکا و اسرائیل و برخی شیوخ منطقه تا موقعی جواب می دهد که منافع آنها را تامین کنند و زمانیکه تاریخ انقضاء شان رسید براحتی دور ریخته می شوند.

سران این فرقه هیچ وقت از همکاری خود با سایر کشورها علیه ایران احساس پشیمانی نداشته اند و کشتن مردم ایران را همواره توجیه کرده اند. به تازگی یکی از اعضای سازمان بنام سنابرق زاهدی که سمت قلابی مسئول قضایی فرقه رجوی فعالیت می کند در پرسش خبرنگار ایرانی اینتر نشنال که در رابطه با کشتن سربازان ایرانی در زمان جنگ ایران و عراق (عملیات فروغ جاویدان) سوال کرده بود، گفته بود: «سازمان معتقد است که حضور سربازان در جبهه در حمایت از انقلاب بوده است»!

بنابراین فرقه رجوی حتی دفاع از خاک و ناموس را هم برای مردم ایران جایز نمی داند و از نظر آنها مردم، باید ایران را تحویل دشمن می دادند و مقاومت نمی کردند.

نتیجه اینکه انزوا و بی تاثیر بودن تمامی فعالیت های مجاهدین در فضای مجازی بر علیه مردم ایران حاصل فعالیت های تروریستی و وطن فروشی های این فرقه  طی چندین دهه گذشته است. و مردم هر مطالبه ای هم داشته باشند اجازه دخالت به هیچ کس بویژه مجاهدین را نخواهند داد.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو