فرقه رجوی برای اینکه نشان دهد هنوز در ایران نفوذ دارد مجبور هست به چنین اقداماتی دست بزند اما گویا نمی داند که مهمترین مرز سیاسی برای مردم ایران نه اراجیفی که سران فرقه رجوی می بافند بلکه مرز بین وطن فروشی و وطن پرستی است و لاغیر

در تاریخ هفتم بهمن ۱۴۰۰ صدا و سیمای ایران توسط فرقه رجوی برای چند ثانیه مورد حمله قرار گرفت و تصاویری نشان داده شد  که تاریخ انقضاء صاحبان آنها به دهه های پیش بر می گردد.

هرچند یادآوری گذشته این گروه تکراری است،  اما بخشی از سابقه تاریک مجاهدین در تاریخ معاصر ایران است هر چند آنها بخواهند با نقاب «آزادی و حقوق بشر» در انظار ظاهر شوند.

فرقه رجوی همان گروهی هست که برای رسیدن به قدرت در مقابل مردم ایران ایستاد و در زمان جنگ ایران و عراق بجای اینکه در کنار مردم باشد با صدام همکاری کرد و باعث مرگ هزاران ایرانی شد.

حتی حضور آنان در عراق به قدری عجیب بود که بنی صدر شریک استراتژیک رجوی هم به آن معترض شد و حضور یک ایرانی در خاک عراق را خیانت علیه مردم ایران قلمداد کرد.

فرقه رجوی بعد از اینکه توانست بمدت صرفا چند ثانیه در صدا و سیمای ایران حضور داشته باشد سرمست از هک صدا و سیما فکر می کرد کاری انجام داده کارستان و از فردای آن روز می توانند بتازند و پیش بروند.

اما این مستی به اندازه همان روز هم دوام نداشت و مردم ایران در شبکه های اجتماعی توانستند جواب این فرقه با هشتک #مرگ_بر_رجوی بدهند.

هک صدا و سیما نه تنها نتوانست سودی برای فرقه رجوی به همراه داشته باشد بلکه منفوریت آنان را نیز در بین مردم بخوبی بنمایش گذاشت و نشان داد که حافظه مردم ایران نه تنها از وطن فروشی های مجاهدین پاک نشده است بلکه برای نسل های بعدی هم انتقال یافته است.

سران فرقه فکر می کردند با نشان داده شدن تصویر کریه المنظر آنها در صدا و سیما می توانند دوباره بر جریان سیاسی ایران بازگردند اما این اتفاق درسی برای آنها شد که دوباره به غارهایشان بازگردند و به همان کارهای تروریستی و ضد میهنی خود ادامه دهند چون هیچگونه مشروعیتی در ایران ندارند.

فرقه رجوی در هک صدا و سیمای ایران، میزان محبوبیت و پایگاه اجتماعی خود را آزمود و ببشکل دردآوری مشاهد کرد که  مردم هنوز اعمال این فرقه را نه تنها فراموش نکرده اند بلکه داستان جنایت های آنان و پیوستن شان به ارتش صدام و جنگ در مقابل مردم و حافظان مرزهای کشورمان در رکاب نیروهای جنایتکار عراقی نسل به نسل منتقل شده و حنای آنان در نزد مردم ایران دیگر رنگی ندارد.

مجاهدین برای اینکه بتواند این خلا را پر کند  از فرادی آن روز سراسیمه شروع به بزرگ نمایی خود کردند و خبر زدند که سپاه می خواهد سایت مجاهدین را هک کند!!!

مجاهدین چندین سال است که جرات معرفی خود در شبکه های اجتماعی را ندارد و در پوشش های مختلف سعی می کند آرامش جامعه را به هم بزند.

اکنون تنها فقط یک هفته از هک صدا و سیما می گذرد و این گروه فلک زده تا به امروز ۸ بار اعلام کرده است که سپاه می خواهد سایت ما را هک کند.!

روزهای اول هک سایت رسمی مجاهدین توسط سپاه به عنوان خبر اصلی در سایت این گروه درج می شد ولی وقتی دیدند کسی توجهی نمی کند کم کم خبر به صفحات فرعی تر منتقل شد.

شاید برایمان سوال شود که فرقه رجوی چرا تا این حد دنبال این است که بگوید در ایران دارای پایگاه اجتماعی است؟

این فرقه به خوبی می داند که بعد از ماجرای پیوستن به ارتش صدام و حمله به ایران همراه با نیروهای عراقی دیگر هیچ مشروعیتی در ایران ندارند و تنها دارایی آنان مزدورانی هستند که در ازای مبلغ ناچیزی دست به خرابکاری می زنند و این دست از خرابکارها در تمامی دنیا وجود دارد.

اما آنان از طرف حامیان غربی شان بشدت تحت فشار هستند که پاسخ دهند که طی سالیان درازی که از آنان حمایت کردند به چه نتیجه ای توانسته اند دست پیدا کنند؟

فرقه رجوی برای اینکه نشان دهد هنوز در ایران نفوذ دارد مجبور هست به چنین اقداماتی دست بزند اما گویا نمی داند که مهمترین مرز سیاسی برای مردم ایران نه اراجیفی که سران فرقه رجوی می بافند بلکه مرز بین وطن فروشی و وطن پرستی است و لاغیر

از طرف دیگر فرقه رجوی مدام مجبور است که اعضای سازمان را نسبت به آینده امیدوار نگه دارد ، لذا از اینگونه اقدامات مضحک بعنوان یک روش کنترلی استفاده می کند که از زمان حضور در ارتش صدام تا به امروز در آلبانی وجود داشته است.

نتیجه اینکه فرقه رجوی در اقدامات اخیرشان به خوبی متوجه شدند که نظر مردم ایران در رابطه با آنان چیست.  وضعیت این فرقه همانند فردی در حال غرق شدن است که به هر خس و خاشاکی برای نجات خود چنگ می زند تا زنده بماند. اما مرگ سیاسی تنها دستاورد چندین دهه وطن فروشی این فرقه است.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو