سازمان تروریستی «مجاهدین» با نزدیک شدن به ماه اکتبر و بعبارتی تا 6 ماه دیگر و انجام انتخابات آمریکا و احتمال قوی شکست سنگین جمهوری خواهان و شخص ترامپ، خود را به هر دری می زند تا برای سرشاخ شدن آمریکا با ایران موفق شود و این فرایند ضد مردمی را محقق سازد.

فروش و ارسال بنزین به کشور تحت تحریم آمریکا ، هیمنه و وجاهت زورگویی این کشور نزد جهانیان و حتی دوستان اروپایی اش بشدت آسیب دید. علیرغم تهدید های نظامی ایالات متحده نفتکش ایرانی«کلاول» آخرین شناور از ناوگان ۵ فروندی نفتکش‌های ایرانی امروز یکشنبه وارد آب‌های انحصاری اقتصادی ونزوئلا می‌شود.

مراکز متعدد خبری و نظارتی ایالت متحده آمریکا از یکماه پیش در رسانه ها اعلام کردند که ایران در مقابل یک معامله ی ۶۰ میلیون دلاری، در مقابل فروش بنزین به ونزوئلا، قبلا شمس طلا!!! دریافت نموده است.

در شرایط کرونایی جهان و ایضا درگیر شدن جامعه ایران با این بیماری منحوس، مسعود رجوی رهبر مفلوک و بدنام «مجاهدین» بتاریخ پنجم خرداد ۱۳۹۹ در آخرین افاضات مسخره خود ، در یک پیامک، به موضوع فروش بنزین توسط ایران به کشور ونزوئلا اشارت داشته و آن را تاراج ملی!!! نامیده است.

یعنی جبهه دشمن مردم ایران به این موضوع اشرافیت شیطنت آمیز داشته است. با این حال سازمان تروریستی «مجاهدین» در شرایط دور نگهداشته شدن از واقعیت های اجتماعی ایران، نداشتن پایگاه توده ای با این سخنان، خود را در ذهن همگان به محک می زند تا ثابت کند فقط در یک حرکت موازی ایجاد شده با آمریکا از زمان سقوط پایگاه اشرف در کشور عراق با سمت و سویی کورکورانه جلو می رود.

با این عمل و فروش و ارسال بنزین به کشور تحت تحریم آمریکا ، هیمنه و وجاهت زورگویی این کشور نزد جهانیان و حتی دوستان اروپایی اش بشدت آسیب دید. علیرغم تهدید های نظامی ایالات متحده نفتکش ایرانی«کلاول» آخرین شناور از ناوگان ۵ فروندی نفتکش‌های ایرانی است که امروز یکشنبه وارد آب‌های انحصاری اقتصادی ونزوئلا می‌شود.

سازمان تروریستی «مجاهدین» با نزدیک شدن به ماه اکتبر و بعبارتی تا ۶ ماه دیگر و انجام انتخابات آمریکا و احتمال قوی شکست سنگین جمهوری خواهان و شخص ترامپ، خود را به هر دری می زند تا برای سرشاخ شدن آمریکا با ایران موفق شود و این فرایند ضد مردمی را محقق سازد.

بنظر می رسد تافته و بافته های شخصی برایان هوک و تهدید های خنده آور وی و سایر همپالگی های  او در تضاد با ایران در این مدت اندک،  فقط با سکوت معنادار سیستم دیپلماسی کشورمان بی رمق و حذف گردد.

حاکمیت شرایط کرونایی در این روزها و متوجه شدن مسئولین سیاسی جهان برای پرداخت بیشتر به رفع آن، عملا فضا را برای دروغگویی های چنین گروههای تروریستی تنگ تر و بی رونق تر نموده است. سرخوردگی روزمره اعضای گرفتار در تشکیلات اشرف ۳ در کشور آلبانی و ثبات نظام سیاسی ایران و حتی اقتدار آن در عرصه های بین المللی همانند ارسال محموله بنزین به ونزوئلا، علیرغم تهدید های نظامی و تحریمی، به واقع شرایط حفظ روحیات تعداد حدود  2000 نفر در اشرف ۳ را با نگرانی مواجه ساخته است.

استقرار مریم رجوی حداقل از ۶ ماه پیش در آلبانی، نیز می تواند موید این امر باشد.

تحولات تحقق بیانیه ۱۱۰۰۰ امضایی خانواده های قربانیان فرقه تروریستی رجوی در انظار بین المللی بشدت رهبری وطن فروش این سازمان را عصبانی ساخته و درجه وحشی گری آن را بالا برده است.

بطوریکه به ایجاد مصاحبه های سه یا چهار دقیقه ای افراد گزینش شده و مرتبط با بیانیه مورد اشاره و ساکن در آلبانی بسنده کرده و آنان را به نمایشی شرم آور در ادای مطلب کلیشه ای نوشته شده در وایت برد استودیوی اشرف ۳ و با مضامین عینا مشترک!! و با قیافه های هیستریک و بغایت غیر طبیعی وادار نموده است.

انتشار قهرمانانه این بیانیه، ضربه خرد کننده و سنگینی بر قامت خمیده و لهیده این جریان تروریستی و وابسطه، در شرایط کنونی ارزیابی می شود.

به جهت عدم استواری بازی های ضد امنیتی و سیاسی باند رجوی علیه مردم ایران، هر شکست ضد تحریمی علیه آمریکا توانایی های اندک و حقیرانه فضا سازی های جریان رجوی را با نابودی و مشکلات عدیده مواجه می نماید.

خروج خفت بار دولت ترامپ از گردونه سیاسی آمریکا و پیش بینی جایگزینی افراد معتدل تر در حاکمیت آمریکا کوس رسوایی هرچه بیشتر سازمان تروریستی «مجاهدین» را بصدا در خواهد آورد.

بعید هست به این زودی ها خانواده شجاع قربانیان فرقه رجوی از حقوق اجتماعی و بشر دوستانه خود در انجام ملاقات با عزیزان خود کوتاه بیایند. هر لحظه و ساعت اقدامات ضد انسانی مسعود رجوی در حق اعضا و خانواده هایشان ضعیف تر و بی نور تر می شود. مطمئنا بزودی زوال و نابودی وعده داده شده این گروه  تروریستی را به عیان خواهیم دید.

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو