به گزارش رسانه های فارسی زبان؛ طراحی این عملیات فراتر از تصورات و انتظارات بود و قواعد بازی را تغییر داد. این بزرگترین عملیات پهبادی و موشکی تاریخ و حمله ای فراتر از پیش بینی های فرماندهان اسرائیلی بود. حمله ای که باعث فرو ریختن هیمنه اسرائیل گردید.

هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دقایق ابتدایی بامداد امروز عملیات «وعده صادق» در اسرائیل را در واکنش به حمله به کنسولگری ایران در دمشق و شهادت مستشاران نظامی ایران کلید زد. حمله ای که دنیا را تکان داد.

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا نیز اذعان کرد که حمله هوایی ایران به تاسیسات نظامی اسرائیل بی سابقه بود.

سیلی محکم ایران به اسرائیل باعث شگفتی و حیرت رسانه های بین المللی، ایضا رسانه های فارسی زبان ضد ایرانی شد.

به گزارش رسانه های فارسی زبان؛ طراحی این عملیات فراتر از تصورات و انتظارات بود و قواعد بازی را تغییر داد. این بزرگترین عملیات پهبادی و  موشکی تاریخ و حمله ای فراتر از پیش بینی های فرماندهان اسرائیلی بود. حمله ای که باعث فرو ریختن هیمنه اسرائیل گردید.

اما در این میان  رهبران فاسد و بدنام فرقه تروریستی مجاهدین که نگران فرو ریختن هیمنه پوشالی ارباب اسرائیلی خود بودند سعی کردند در انعکاس خبر حمله گسترده ایران به اسرائیل در سایت رسمی این فرقه  آنرا کم اهمیت جلوه داده و بنویسند که اسرائیل دهها پهباد و موشک ایران را ساقط کرده است تا روحیه خود و دیگر اعضای این فرقه را حفظ کرده باشند.

اما واقعیت های میدانی و گزارش برخی از رسانه ها از  موفقیت عملیات متهورانه سپاه پاسداران ایران خبر می دهد.

شبکه تلویزیونی المیادین، هانی الدالی گفت: فرودگاه نظامی نواتیم به طور کامل در حملات موشکی و پهپادی ایران تخریب شد.

اسکات ریتر نیز گفت: هر ۷ موشک مافوق صوت ایران به پایگاه هوایی نواتیم اصابت کرد. اسکات ریتر بازرس سابق تسلیحاتی سازمان ملل در حساب ایکس خود در واکنش به حمله موشکی ایران به اسراییل نوشت: چشم در برابر چشم. ایران با حداقل هفت موشک مافوق صوت جدید خود به پایگاه هوایی نواتیم حمله کرد.

نواتیم محل استقرار جنگنده‌های اف-۳۵ است که به کنسولگری ایران در دمشق حمله کردند. حتی یک موشک ایرانی رهگیری نشد. به این فکر کنید. اسرائیل بی دفاع است.

حرف آخر اینکه وقتی ارباب وطن فروشانی مثل رجوی، اینگونه تنبیه و مجازات می شوند وای به حال فرقه تروریستی مجاهدین و رهبران فاسد و بدنام آنها که باید بزودی از مخفیگاههایشان بیرون کشیده شده و در مقابل عدالت و انتقام مردم ایران قرار بگیرند.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو