لجاجت مریم رجوی ، عنصر وطن فروش این جریان تروریستی برای زمینه سازی های حمله و اعمال تحریم های ضدانسانی و ناعادلانه بیشتر از طریق رسانه های اروپایی و حتی عربی بی هیچ اعتنایی به سرنوشت میهن و مردم مان در تاریخچه ننگین خیانت و آدمکشی مجاهدین همچنان ادامه دارد.

واقعیت این روزهای فرقه تروریستی حتی از مرز خباثت و جنایت نیز فراتر رفته است. بنابر ماهیت نداشته و مبهم، این روزها درصدد آتش افروزی برای حمله امپریالیسم آمریکا به آب و خاک و ناموس مردم ایران هستند. برای باز انتشار حتی ضعیف ترین خبری که بوی جنگ و تهاجم نیروهای آمریکایی را بدهد سرو دست می شکنند . جایگاه مردک آدمکش و داعش پرور نئوکان ها یعنی جان بولتون به شکل مجازی بعنوان مسئول کمیسیون خارجه شورای خودساخته رجوی بازسازی شده و هرازچندگاهی  مطالب ضدانسانی و ضدایرانی وی بعنوان مبنا و پایه دمکراسی !!! ولی دروغین ،  بارها از سیمای این فرقه تروریستی نشخوار رسانی ای می شود.

بنظر می رسد  دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بعد از ناکام ماندن سیاست موسوم به کارزار فشار حداکثری علیه ایران، لحن خود در خصوص تهران را نرم کرده و از آمادگی خود برای گفتگو !!! خبر داده است. اینک سفر و ملاقات با سران برخی از کشورها از سوی پمپئو و یا ترامپ ، با رد شدن از مرحله چندماهه و شکست خورده تهدید نظامی، به آویزگاه اصرار بر مذاکره تبدیل شده است.

بی میلی ترامپ برای هر حادثه آفرینی علیه نیرروهای آمریکایی دیگر از زبان هر منبع مطلع سیاسی به زبان آورده می شود.

لجاجت مریم رجوی ، عنصر وطن فروش این جریان تروریستی برای زمینه سازی های حمله و اعمال تحریم های ضدانسانی و ناعادلانه بیشتر از طریق رسانه های اروپایی و حتی عربی بی هیچ اعتنایی به سرنوشت میهن و مردم مان در تاریخچه ننگین خیانت و آدمکشی مجاهدین همچنان ادامه دارد.

مهم هست اصحاب اندیشه و رسانه، و آزادمردان ایرانی و حتی غیر ایرانی با غیرتِ سالم سیاسی خود با هیچ  ملاحظه ای این فرقه تروریستی را به واقع در جبهه آمریکا و دشمنان مردم ایران تلقی نموده، آنان را بعنوان یک رسالت ملی و میهنی از جمع خود طرد و به صفت نفرات ستون پنجم افشاء و به مجازات لازم برسانند.

پرونده سازی جهت دستگیری و اخراج اعضای سابق و جداشده سازمان در کشورهای اروپایی و علی الخصوص کشور آلبانی، رجزخوانی های بی حاصل و هیستریک برای اعضای جداشده ساکن در ایران و توهین و تهدید تمامی جریانهای به اصطلاح اپوزوسیون خارجه و کافه نشین از مهم ترین و جدیدترین ترفندهای این تروریستهای ناشی است.

همه اینها در حالی است که سران این فرقه بشدت از ضربات صددرصدی دستگیری افراد ناآگاه و بزورجذب شده گاها تا ده نفر در بعضی از استانهای کشور عصبانی و بهم ریخته و با وهمیاتی که در مغز سیاه مسعود رجوی می گذرد، دیگر مجالی برای بازسازی ارتباطات  ستاد داخله با دیگر افراد نامشخص آتی و . . .  موجود نیست . سازمان با جدیت و هزینه های ارزی در صدد طرح  نام جهنمی خود برای لابی گری مجالس اروپایی و آمریکاست تا دستش از دلارهای تخصیص یافته آمریکا بی نصیب نماند.

اقدامات مناسب وزارت خارجه کشورمان در آگاه سازی افکار عمومی و حتی سناتورهای مخالف ترامپ و سران و مسئولین کشورهای منطقه و ارائه پیشنهادهای منطقی برای تحقق اخته سیاسی ادعاهای کذب برخی سران عربی مبنی بر آمادگی ایران جهت عقد پروتکل های  عدم تعارض با کشورهای مشخص منطقه نیز بخشی از مقابله ایران ضمن کسب آمادگی های لازم نظامی و مردمی  بشمار می آید.

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو