جرثومه های فسادی که سالها دست به دست چرخیده و اکنون در آلبانی زمین گیر شده اند دمی از هیاهو و جنجال باز نایستادند. فرقه ای که فریاد های چندش آورش هفته ها برای ممانعت از صدور ویزا به آقای رئیسی بلند بود اکنون با بزرگنمایی فوت مهسا امینی سعی در سرپوش گذاشتن بر شکست رسانه ای خود و حامیانشان در این حوزه را دارد.

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان صبح روز دوشنبه، به منظور شرکت و سخنرانی در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد برای اولین بار به نیویورک سفر کرد.

از هفته‌ها پیش از سفر رئیس‌جمهور ایران به مقر سازمان ملل در نیویورک تلاش‌هایی در جهت فشار به دولت جو بایدن صورت گرفت تا کاخ سفید از دادن رواید به رئیسی منصرف شود. در این راستا دولت بایدن تحت فشار شدید کنگره و لابی‌های ضدایرانی برای ممانعت از صدور ویزای آمریکا برای سید ابراهیم رئیسی بوده است.خواست آنان این بود که؛ «ابراهیم رئیسی باید طبق قوانین ایالات متحده همچنان تحت تحریم بماند.»

از سوی دیگر پادوهای میدانی هم بیکار نبوده و بعنوان ابزار عملیات روانی در این پروژه بکار گرفته شدند.

مجاهدین سعی کردند برخی از سیاسیون و جنایتکاران غربی معلوم الحال را با هیاهو و تبلیغات کر کننده با صرف میلیون ها دلار پول کثیف که از بابت کشتار ایرانیان در دهه های گذشته بدست آورده اند، وارد تبلیغات ضد ایرانی خود کنند.

جرثومه های فسادی که سالها دست به دست چرخیده و اکنون در آلبانی زمین گیر شده اند دمی از هیاهو و جنجال باز نایستادند.

تا توانستند غده های چرکین شان را خالی کردند؛ تولید توئیت های جعلی و هشتگ های آنچنانی، برپایی نمایشگاه، شکایت های ساختگی در دادگاههای آمریکای جنایتکار، برپایی برخی اجتماعات از اندک هواداران پولی این فرقه در برخی از شهرهای اروپایی، تنها بخشی از فعالیت های گروه تروریستی مجاهدین با هدف تاثیر گذاری بر سفر اقای رئیسی به نیویورک و شرکت در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد بود.

فرقه ای که فریاد های چندش آورش هفته ها برای ممانعت از صدور ویزا به آقای رئیسی بلند بود اکنون با بزرگنمایی فوت مهسا امینی سعی در سرپوش گذاشتن بر شکست رسانه ای خود و حامیانشان در این حوزه را دارد.

اما آن روی سکه تبلیغات پرهیاهوی مجاهدین، نقره داغ شدن این فرقه در ممانعت از برگزاری گردهمایی سالانه شان توسط آمریکا و مقامات آلبانی در اوایل مرداد ماه امسال بود. تا بدین ترتیب افسارش مثل خر که هم توسری می خورد و هم بار می برد کشیده شود.

بنابراین عدم برگزاری این گردهمایی که سران فرقه حساب زیادی روی آن باز کرده بودند نقطه عطفی در افول سیاسی این فرقه در نزد حامیان سیاسی شان بحساب می آید.

ضمن اینکه به اعتقاد رسانه های خبری آلبانی وجود گروه تروریستی مجاهدین در خاک این کشور نیز یک تهدید امنیتی برای مردم این کشور محسوب می شود.

مسلما وجود چنین تعارضی بین مردم آلبانی و فرقه رجوی ناشی از شناخت مردم این کشور از ماهیت خشونت طلبی و ساختار فرقه ای مجاهدین در طول چند سال گذشته ی حضور آنان در این کشور است. بنحویکه دیگر  دولت آلبانی اجازه نزدیک شدن و دیدار  سران فرقه رجوی با مردم این کشور را نیز نمی دهد.

نتیجه اینکه مجاهدین گروهی ورشکسته و فاسد در فضای مجازی هستند که صرفا در راستای اهدف ضد ایرانی آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی در کنار سایر  رسانه های فارسی زبان بیگانه  از جمله ایران اینترنشنال بکار گرفته می شوند.

بنابراین هرگونه ادعای آلترناتیوی از سوی سران فاسد و بدنام این فرقه نیز مضحک و خنده دار خواهد بود. 

حرف آخر اینکه مَه نور افشاند و سگ عوعو کند. هر کسی بر طینت خود می تند.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو