یکی از کانال های تلگرامی وابسته به مجاهدین به نام «مشعل آزادی» به تاریخ 14/02/98 ضمن پخش بمباران مردم فلسطین توسط هواپیماهای اسرائیل نوشت: «واکنش ارتش اسرائیل به شلیک راکت از غزه: از صبح امروز بیش از صد و پنجاه راکت از غزه به خاک اسرائیل شلیک شده است. در پی این حملات، دو اسرائیلی از جمله یک زن‌ هشتاد ساله مجروح شدند. ارتش اسرائیل در واکنش به این حملات تاکنون ده‌ها موضع تروریستی حماس و جهاد اسلامی در نوار غزه را هدف قرار داده است.»

اگر تا دیروز سران مجاهدین در مقابل کشتار فلسطینان توسط اسرائیل تنها به سکوت بسنده می کردند اکنون در مدار جدیدی از مزدوری و وقاحت، فلسطینیان را مشتی تروریست می خوانند تا پاسخ حمایت های اسرائیل از این گروه نفرت انگیز را داده باشند.
حملات وحشیانه چند روز گذشته اسرائیل علیه نوار غزه که تاکنون دستکم ۹ کشته و دهها مجروح برجای گذاشته است. بار دیگر وحشی گری این رژیم ددمنش را در صحنه بین المللی در معرض نمایش گذاشت.
«محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین حملات روزهای گذشته اسرائیل علیه نوار غزه را محکوم کرد. وی خواهان حمایت جامعه بین الملل از فلسطینی‌ها شد.
معاون دبیرکل اتحادیه عرب نیز از جامعه بین الملل خواست برای اعمال فشار بر رژیم اسرائیل وارد عمل شود.
ولی آنچه که در این میان مایه تعجب گردید، نه تنها محکوم کردن پاسخ موشکی فلسطینیان به اسرائیل، بلکه تروریست خواندن آنان از سوی مجاهدین بود. کاری که حتی کشوری مانند عربستان سعودی نیز آنرا انجام نداد و تنها با سکوت از کنار آن گذشت.
یکی از کانال های تلگرامی وابسته به مجاهدین به نام «مشعل آزادی» به تاریخ ۱۴/۰۲/۹۸ ضمن پخش بمباران مردم فلسطین توسط هواپیماهای اسرائیل نوشت: «واکنش ارتش اسرائیل به شلیک راکت از غزه: از صبح امروز بیش از صد و پنجاه راکت از غزه به خاک اسرائیل شلیک شده است. در پی این حملات، دو اسرائیلی از جمله یک زن‌ هشتاد ساله مجروح شدند. ارتش اسرائیل در واکنش به این حملات تاکنون ده‌ها موضع تروریستی حماس و جهاد اسلامی در نوار غزه را هدف قرار داده است.»

موضع مجاهدین علیه فلسطین

بیاد آوریم روزگاری را که سران مجاهدین به داشتن ارتباط با جبهه آزادیبخش فلسطین افتخار می کردند تا از این طریق برای خود و سازمان مجاهدین در کادر یک نیروی «انقلابی» وجهه و اعتباری کسب کنند.
بیاد آوریم دهه های ۴۰ و ۵۰ را که اردوگاههای فلسطین محلی برای حضور عناصر سازمان مجاهدین از جمله خود مسعود رجوی برای آموزش های چریکی بود.
بیاد آوریم روزگاری را که رجوی از موضع یک باصطلاح انقلابی شیوه مبارزه یاسر عرفات رهبر جبهه الفتح را به باد انتقاد می گرفت. که چرا بیشتر نمی جنگند و . . .
بیاد آوریم روزگاری را که رجوی بهنگام محاصره یاسر عرفات در سال ۲۰۰۲ گفت: «میماندی در نوار غزه» و زمانیکه عرفات پذیرفت از رام الله مقر خود خارج شود گفت: « او بایستی می ماند و شهید می شد تا راهش ادامه پیدا کند!.» !!؟؟
همچنین بیاد آوریم روزگاری را که وقتی یاسر عرفات مبارزۀ مسلحانه به شکل گذشته را کنار گذاشت، رجوی آن را اشتباه و عقب نشینی عرفات دانست و گفت: «آیا مردم فلسطین وضع بهتری خواهند داشت یا وضعشان بدتر خواهد شد؟».

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو