آنچه که در این میان قابل توجه است دستپاچگی رهبران مجاهدین از خبر بازگشت ایرانیان به کشور است. که خیلی زود قلم به مزدان آنان وارد میدان شده و با عملیات روانی در فضای مجای سعی کردند مانع از این بازگشت بشوند.

در ماههای اخیر بود که رئیس جمهور کشورمان گفت: مسئولین ایرانی به میان ایرانیان خارج از کشور بروند. (ما) همه زمینه ها را برای بازگشت ایرانیان خارج از کشور فراهم می کنیم. پیشتر از آن نیز جلسه کارگروه‌های شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور با حضور حسین امیرعبداللهیان، وزیر مور خارجه کشورمان برگزار شد و او در این جلسه تضمین داد که ایرانیان خارج از کشور، برای ورود به ایران مشکلی نداشته باشند: «اگر مشکلی پیش آمد ما در وزارت خارجه مسئول هستیم.» دولت نسبت به آنها وظایفی دارند. موانع سرمایه گذاری این هموطنان رفع شود.

در این میان رجوی مفلوک که ملاء ایرانیان ساکن در خارج از کشور محیطی برای تبلیغات ضد ایرانی و ضد میهنی این فرقه محسوب می شود شرایط بوجود آمده توسط دولت ایران برای بازگشت ایرانیان به کشور را تاب نیاورد و سراسیمه تلاش کرد با راه اندازی پروپاگاندای رسانه ای فضای بوجود آمده را مسموم و شک و دودلی را به میان ایرانیانی که خواستار بازگشت به میهن هستند ببرد. تا مانع از بازگشت آنان به ایران شود.

رهبران فاسد و بدنام مجاهدین آنقدر آبروباخته در خارج از کشور هستند که به این راحتی نمی توانند با تبلیغات سؤ، ایرانیانی که خواهان بازگشت به کشور هستند را تحت تاثیر قرار دهند.

آنچه که در این میان قابل توجه است دستپاچگی رهبران مجاهدین از خبر بازگشت ایرانیان به کشور است. که خیلی زود قلم به مزدان آنان وارد میدان شده و با عملیات روانی در فضای مجای سعی کردند مانع از این بازگشت بشوند.

در همین رابطه سایت رسمی مجاهدین در نوزدهم دیماه جاری در مطلبی تحت عنوان «ماهیت فراخوان دولت رئیسی به بازگشت ایرانیان» به این بازگشت واکنش نشان داد و سعی کرد آنرا غیر واقعی جلوه دهد.

بکارگیری واژه هایی همچون؛ بازجویی و تحقیق مسافران در فرودگاهها، مسافران در دام شکنجه‌گران وزارت اطلاعات، زیر علامت سوال بردن سامانه میخک و پرسمان در وزارت امور خارجه و نهایتا هم اینکه «هدف دولت برای بازگشت ایرانیان تامین بخشی از کسری بودجه خود با سرمایه ایرانیان خارج از کشور است!» تنها بخشی از تقلاهای بی حاصل فرقه رجوی برای ممانعت از بازگشت ایرانیان خارج از کشور به وطن شان است.

البته در این میان دست مجاهدین هم برای همه ایرانیان خارج از کشور بخوبی رو شده است. سران فاسد و بدنام این گروه هم بخوبی می دانند تنها کسانی که هرگز از سوی مردم ایران بخشیده نخواهند شد و باید روزی در یک دادگاه مردمی پاسخگوی جنایاتشان باشند همین سرتروریست های مجاهدین و سایر کسانی است  که در جنایات این گروه مستقیم دست داشتند.

به همین دلیل هم مجاهدین سعی می کنند با تبلیغات خود را نیز در صف مردم جا بزنند تا شاید مشروعیتی دست و پا کنند. اما بدین وسیله اعلام می کنیم آنان مطمئن باشند که مخاطب دولت ایران برای بازگشت ایرانیان به کشور هرگز سران تروریست و وطن فروش فرقه رجوی نبوده و نخواهد بود. چرا که  آنان با چندین دهه سابقه در وطن فروشی، ترور و جاسوسی به اربابان قد و نیم قد خود دیگر جایی در بین مردم ایران نداشته و جزء محاکمه و مخازات چیز دیگری در انتظار آنان در ایران نیست.

یعنی مستقل از هر دین و آئینی مهمترین صف‌بندی سیاسی ایران امروز، مرز بین وطن پرستی و وطن‌ فروشی است.

  • نویسنده : یوسف اردلان
  • منبع خبر : سایت راه نو