فشارهای تحریمی و به رخ کشیدن حضور ناوهای آمریکایی در منطقه و سپس دعوت از ایران به میز مذاکره !! از سوی ترامپ تا دستیارانش،  از دو روز پیش سرعت داشته است. در این میان رسانه های مجاهدین نیز تمام عیار به کمک ترامپ شتافته اند، تا با بسیج حداکثری رسانه های خود، جبهه جدیدی در ایجاد جنگ روانی بر علیه مردم ایران با ابزار تحریم های آمریکا، اعزام ناو و هواپیماهای بی 52 بمب افکن به منطقه خلیج فارس،  یا تکرار این جمله که؛ جنگ ایران و آمریکا نزدیک است،  و  اعلام لحظه به لحظه مواضع دولت مردان و نظامیان آمریکا بر علیه ایران، باز کرده و وظایف خائنانه خود را در قبال اربابانشان به نحو احسن انجام داده باشند.

یکی از نفرات فعال خارج کشوری فرقه تروریستی رجوی با نام مستعار Saeed Saleh (سعید صالح)، امروز در اکانت فیسبوکی اش تیزر تبلیغی شرم آوری با عنوان «خدا کند مردم ایران توسط دونالد ترامپ نجات پیدا کنند» !!!  را در صفحه اش گذاشته بود.  نمی دانم چه حسی به شما از بابت رنگ و بو و جنس این کلام بد و زشت دست می دهد؟  ولی هرچه هست بسادگی و بصورت عریان اوج تلاش تمامیت این تشکیلات وطن فروش، جاسوس و از خدا بیخبر را به نمایش می گذارد. و این تازه مشتی از خروار است.

رودی جولیانی وکیل ترامپ بعد از اتفاقات و بلواسازی های مشکوک در پایان سال ۱۳۹۶ و هکذا نمایش ویلپنت سال گذشته ، چندین بار اظهار کرده که «موضوع، این دفعه دعوت از مریم رجوی به آمریکا نیست ، این دفعه فقط بلیط برایشان می فرستیم …!!»  نرخ اجاره چنین مزدوران قدرت پرستی به همین راحتی و به میزان دوری شان از شرف ملی و حس میهن دوستی نزد اربابان قاتل و جنایتکارشان این روزها بالا می رود تا مردم آگاه ایران بیشتر از قبل بر نهایت تنفرشان از آنها اصرار ورزند.

اوج وقاحت و بی شرفی مجاهدین

آنچه مسلم هست لشکرکشی ارتش آمریکا کد لو رفته از زمانهای گذشته هست که دیگر خریداری ندارد. ضمن اینکه پیچیدگی و مهارت برخورد نیروهای نظامی ایران در خلیج فارس و مرزهای دریایی بیشتر و بیشتر شده و دستاوردهای خوبی را در گذشته و به امید خدا در آینده بنمایش خواهد گذاشت. کاهش برنامه ریزی شده تعهدات برجامی نیز برای صیانت از حقوق ملت ایران و با صبری شایسته و بعد از یکسال از بد عهدی آمریکا و دست بدست کردن های اروپا و با هشدارهای پیاپی قبلی کشورمان انجام می گیرد.

فرصتی که این بار برای اروپائیان تکرارشدنی نخواهد بود. تا اینکه به موازنه تعهدات برجامی خود برگردند.

از آنسو مرتبا فشارهای تحریمی و به رخ کشیدن حضور ناوهای آمریکایی در منطقه و سپس دعوت از ایران به میز مذاکره !! از سوی ترامپ تا دستیارانش،  از دو روز پیش سرعت داشته است.

در این میان رسانه های مجاهدین نیز تمام عیار به کمک ترامپ شتافته اند، تا با بسیج حداکثری رسانه های خود، جبهه جدیدی در ایجاد جنگ روانی بر علیه مردم ایران با ابزار تحریم های آمریکا، اعزام ناو و هواپیماهای بی ۵۲ بمب افکن به منطقه خلیج فارس،  یا تکرار این جمله که؛ جنگ ایران و آمریکا نزدیک است،  و  اعلام لحظه به لحظه مواضع دولت مردان و نظامیان آمریکا بر علیه ایران، باز کرده و وظایف خائنانه خود را در قبال اربابانشان به نحو احسن انجام داده باشند.

البته در کنار اینها پر و بال دادن به اخبار گرانی ها از جمله  ارز و  مایحتاج عمومی که  مستقیم با معیشت مردم سروکار دارد، از  دیگر موضوعات مورد علاقه مجاهدین در جنگ روانی بر علیه مردم ایران است.

پیام های این چنینی غرب  آنهم بعد از عدم پایبندی آمریکا و اروپا به تعهدات برجامی، مردم ما را هوشیارتر و مصمم تر از گذشته در مقابله با تمامیت خواهی آمریکا و مزدوران وابسته آنها از جمله فرقه رجوی قرار خواهد داد.

این روزها مصداق سازی های فریبنده  فرقه رجوی در قبال از دست رفتن حقوق طبیعی فعالیت های صلح آمیز هسته ای، که مرتبا از سوی مریم رجوی و علیرضا جعفرزاده ، نماینده آمریکا نشین این دغل بازان تکرار می شود و بر طبل حمله به سرزمین ایران می کوبند ، همچنان ادامه دارد. ولی  شیوه آزاد زیستن و مقاوم بودن ، حرف همیشگی  مردم ایران است که نمی خواهند به یاغیگران سر خم کنند.

البته این روزهای سخت  نیز سپری خواهد شد ولی  ننگ وطن فروشی و جولان و گردوخاک در زمین دشمن تا ابد بر پیشنانی رهبران نادان مجاهدین باقی خواهد ماند.

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو