بنظر می رسد مقامات آمریکا و مشاوران سرخورده ترامپ بخوبی آگاهند که فقط یک اقدام نظامی حتی در حد محدود نیز چقدر می تواند منافع اقتصادی حاصل از تبادلات نفتی را برای اکثر کشورهای جهان به خطر بیندازد . لذا همچنان شاهد فشارهای سیاسی حداکثری و اقتصادی و... خواهیم بود و دلخوشی های واهی سران گروه تروریستی مجاهدین را به سخره خواهیم گرفت.

روز پنجشنبه ۳۰ خرداد  ۹۸ همگان از مورد هدف قرارگرفتن یک پهباد پیشرفته امریکایی در فضای هوایی ایران و در نزدیکی روبروی کوه مبارک در استان هرمزگان و تنگه هرمز از سوی پدافند هوایی سپاه پاسداران، مطلع شدند . از آن روز ، تحولات شتابنده در کاخ سفید ، اتحادیه اروپا و نظام کشورهای ارتجاع منطقه در حال رخ داد و برنامه ریزی می باشد . بسیار نگران کننده و سخت هست که در این شرایط شاهد تحرکات دارودسته رجوی در صحنه اجتماعی و سیاسی خارج برای فشارهای تبلیغاتی و غیرمتعارف جهت هرگونه حمله نظامی امریکا به ایران باشیم.

آنچه اتفاق افتاده ، دقیقا این پهباد عظیم الجثه ی جاسوسی و اطلاعاتی امریکا در فضای سرزمینی ایران و در ارتفاع ۶۰.۰۰۰ پایی با خاموش بودن سیستم ارتباطات خود جهت پنهان ماندن  در صفحه رادار ایران در حال پرواز بوده است . مشخص هست که از مدتها پیش و با افزایش تحریم های یک طرفه و ظالمانه و غیر انسانی امریکا برای دخالت و تغییر در ایران ، همه مقامات سیاسی و نظامی ایران به ایالات متحده امریکا بطور واضح جهت هرگونه حمله نظامی چه بصورت محدود و چه گسترده هشدارهای لازم را داده بودند . چندی قبل نماینده ویژه آمریکا برای میز ایران ضمن فتوشاپ خواندن توانایی های نظامی ایران !! همچنان بر طبل حمله به ایران در صورت خروج مرحله ای ایران از توافقات برجام هشدار می داد !! و متاسفانه کشورهای اروپایی نیز ضمن ناتوانی خود در تسریع راه اندازی سیستم ویژه مالی اروپا با ایران جهت تسهیل مراودات بازرگانی فقط کشورمان را به صبر و بردباری تا یکسال و نیم دیگر و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در  آمریکا دعوت می نمودند.

خوشحالی مجاهدین از حمله احتمالی آمریکا به ایران

خوشحالی مجاهدین از حمله احتمالی آمریکا به ایران

علیهذا در این گیرودار از مریم رجوی گرفته تا «سخنگوی مجاهدین» منظور مجددا مریم رجوی!!! تا دنبالچه های ایدئولوژیک این جریان بی وجود سیاسی و تروریستی، در تمامی پست گذاریهای خود در اپلیکیشن های متعدد به رقص و پایکوبی نفرت آوری روی آورده اند . اصلا گویا جایگاه ایدئولوژیک !!؟؟ برای دونالد ترامپ در تشکیلاتی عنکبوتی خود تراشیده اند.

سازماندهی با تقبل هزینه های متنوع آن برای انتقال افراد و خرده هواداران از این شهر به آن شهر اروپایی جهت برگزاری تظاهرات چند صد نفره و بزرگنمایی آن نزد محافل مواجب گیر معدود در پارلمان های اروپایی جهت گرامیداشت ۳۰ خرداد سال ۱۳۶۰ از دیگر اقدامات مریم رجوی بود. تا بزعم خود بتواند تصمیم گیری کاخ سفید حتی برای یک حمله محدود نظامی به ایران را تحت الشعاع قرار دهد.

خبرگزاری روسی اسپوتنیک در خصوص توانایی های دفایی فوق پیشرفته ایران و سرنگون ساختن پهباد جاسوسی آمریکا ، نوشت؛  پهپاد گلوبال هوک آمریکا که بامداد پنج شنبه توسط ایران سرنگون شد، از سوی آمریکایی‌ها نه قابل ردیابی و نه قابل سرنگونی معرفی شده بود. با این حال ایرانی‌ها موشک فوق افسانه‌ای سری ای در اختیار دارند که با شکست این پهپاد، افسانه‌های آمریکایی‌ها را می‎‌تواند به باد دهد.

بنظر می رسد مقامات آمریکا و مشاوران سرخورده ترامپ بخوبی آگاهند که فقط یک اقدام نظامی حتی در حد محدود نیز چقدر می تواند منافع اقتصادی حاصل از تبادلات نفتی را برای اکثر کشورهای جهان به خطر بیندازد . لذا همچنان شاهد فشارهای سیاسی حداکثری و اقتصادی و… خواهیم بود و دلخوشی های واهی سران گروه تروریستی مجاهدین را به سخره خواهیم گرفت.

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو