جالب اینکه این روزها شعاری که تولیدی دستگاه تبلیغاتی اسرائیل بر علیه دولت و مردم ایران طراحی کرده بود و توسط مجاهدین در فضای مجازی از جمله پیام رسان تلگرام و شبکه های اجتماعی با اکانت های جعلی مورد استفاده قرار میگرفت، (نه می بخشم نه فراموش می کنم) ، اکنون توسط خود کارفرمای جنایتکار اسرائیلی نیز برای مظلوم نمایی و سرپوش گذاشتن بر جنایت شان بر علیه مردم فلسطین مورد استفاده قرار میگیرد.

از فردای عملیات تاریخی طوفان الاقصی مجاهدین چهار نعل در راستای اهداف تبلیغاتی اسرائیل فاز جدیدی را در فضای مجازی علیه مردم ایران، فلسطین و نیروهای مقاومت  آغاز کردند.

فرقه تروریستی مجاهدین با تبلیغات انبوه سعی کرد؛ از یک سو فلسطینیان و نیروهای مقاومت را تروریست و آنان را وابسته به جمهوری اسلامی ایران معرفی کند و از سوی دیگر جنایات وحشیانه اسرائیل در حق مردم مظلوم غزه را همانند شبکه ایران اینترنشنال بپوشاند.

اما مهمترین ماموریت مجاهدین و دیگر باندهای ضد انقلاب زمینه سازی برای ایجاد اغتشاش جدید همانند سال ۱۴۰۱ با تولید اسناد جعلی در ارتباط با مرگ نیکا شاکرمی توسط سپاه پاسداران بود. تا بدین ترتیب با یک پروباگاندای رسانه ای موج جهانی ضد اسرائیلی را کاهش و آنرا به یک موضوع دست چندم تنزل دهد.

مجاهدین با تولید اسناد جعلی و رساندن آنان از طریق عوامل خارجی خود بدست بی بی سی انگلیسی جهت اعتبار بخشی به اسناد فیک، و سپس صدور اطلاعیه با استناد به همین  اسناد باصطلاح افشاگرانه رسانه انگلیسی که در واقع منبع واقعی آن خود مجاهدین بودند، پروژه خود را کلید زد اما بدلیل هوشیاری و شناخت مردم ایران از نیات کثیف وطن فروشان فاسد و بدنام مجاهدین این طرح در نقطه خفه گردید و خروجی نداشت.

خفقان رسانه ای  مطلق در قبال خیزش دانشجویان آمریکا و اروپا و دیگر کشورهای جهان بر علیه جنایات اسرائیل و حمایت از مردم غزه از دیگر اقدامات فرقه تروریستی مجاهدین در این روزهای پرتلاطم و سرنوشت ساز مردم غزه است که حاکی از همسویی کامل وطن فروشان مجاهدین با کارفرمای اسرائیلی خود است. و نعل به نعل خط رسانه ای کارفرمای خویش را پیش می برد.

جالب اینکه این روزها شعاری که دستگاه تبلیغاتی  اسرائیل بر علیه دولت و مردم ایران طراحی و توسط مجاهدین در فضای مجازی از جمله پیام رسان تلگرام  و شبکه های اجتماعی با اکانت های جعلی مورد استفاده قرار می گرفت، (نه می بخشم نه فراموش می کنم) ، اکنون توسط خود کارفرمای جنایتکار اسرائیلی نیز برای مظلوم نمایی و سرپوش گذاشتن بر جنایت شان بر علیه  مردم فلسطین مورد استفاده قرار میگیرد.

قیس قریشی، فعال رسانه در توئیتر خود نوشت:

برای «نظم جهانی» ایرانی خوب، ایرانی مزدور است.

تا حالا دیدید به فعالان مخالف جنگ و تحریم علیه ایران پول و جایزه بدن!؟

مزدور باشی؛ آزاده، آزادیخواه، شرافتمند، مبارز نستوه محسوب میشی و مستحق گرفتن انواع و اقسام جوایز «بین‌المللی» و حق تاسیس بنیاد و مؤسسه و . . .  با کمک مالی چشمگیر داری!

نتیجه اینکه نه مجاهدین و نه دیگر طیف های ضد انقلاب علیرغم تمامی تقلاهایشان جایی در بین مردم ایران ندارند.  آنان حتی در چشم اربابان خود نیز بعنوان یک نیروی سیاسی و یا آلترناتیو تلقی نمی شوند بلکه مجاهدین در چشم سرویس های اطلاعاتی بعنوان مزدورانی که خیلی خوب می توانند به مردم شان خیانت کرده  و آنان را بکُشند مورد حمایت قرار می گیرند. به همین دلیل هم همیشه یکی هست برای پیشبرد مقاصد ضد ایرانی خود از آنان استفاده کند. که اکنون قرعه به نام اسرائیل افتاده است.

  • نویسنده : سعید پارسا
  • منبع خبر : سایت راه نو