استفاده از هر حربه وحشیانه ، آنارشیستی و ضدانسانی در به آتش کشیدن محل سازمانهای خدمت رسان به مردم و کشتار پلیس و نظامیان و . . . همچنان در خط کاری مسعود رجوی بطور برجسته به چشم می خورد.

عربده کشی های رهبران فاسد و جنایتکار فرقه تروریستی مجاهدین ، این روزها با دعوت برای به آتش کشیدن مساجد، منازل نظامیان و افراد بسیج و حوزه های علمیه و خودروهای مورد تردد آنها، تهدیدات تروریستی علیه مقامات کشورمان و …. در مسیر تکاملی برای نابودی و انحلال همیشگی این فرقه پیش می رود.

براستی همه ظاهرسازی های چند سال گذشته مسعود رجوی و ملیجک دست ساخته اش ، مریم قجر عضدانلو و مسئولین اول این فرقه تروریستی مبنی بر در حاشیه قرارگرفتن از موضوعاتی همچون انفجار مقر حزب جمهوری اسلامی در ۷ تیر سال ۱۳۶۰ و یا انفجار نخست وزیری در همان سال و بشهادت رسیدن رئیس جمهور و نخست وزیر وقت جهت بی رنگ کردن گذشته پراز نکبت و تروریستی و خشونت طلبانه، با این دعوت و فراخوان به حمله و کشتار مردم نقش برآب شد.

گفته می شود سطح همکاری های اطلاعاتی فرقه رجوی با رسانه عربستانی ایران اینترنشنال ، آمریکا و اسراییل این روزها گسترده شده است.

استفاده از تکنیک های فساد اقتصادی در به حبس کشیدن چندین تن از نفرات جداشده باسابقه ی سازمان در یکماه گذشته، توسط وزیر کشور فاسد آلبانی نیز یکی دیگر از شتابزدگی های دیوانه وار رهبری خبیث این گروه تروریستی می باشد.

بنظر می رسد سوء استفاده عوامل ستاد داخلی این فرقه در قلعه اشرف ۳ در کشور آلبانی نیز از طریق عناوین شغلی جعلی برای بهره برداری از آنها به صفر رسیده است.

دیدگاههای مکتوب موجود در شبکه مجازی و پیام رسان های مورد نظر مردم ، این روزها از لعن و نفرین جوانان علیه اظهارات نفرات این سازمان و یا موضعگیری رهبران فراری این فرقه خبر می دهد .

استفاده از هر حربه وحشیانه ، آنارشیستی و ضدانسانی در به آتش کشیدن محل سازمانهای خدمت رسان به مردم و کشتار پلیس و نظامیان و . . . همچنان در خط کاری مسعود رجوی بطور برجسته به چشم می خورد.

در قبال درنده خویی این مردک پلید و فاسد ، به جرات میتوان گفت در هرزمان و در هر وقت مقتضی، با نوچه های بی وجود این فرقه در کشورهای اروپایی تا کشور آمریکا و علی الخصوص کشور عزیزمان ایران،  مقابله به مثل را قطعا تحقق خواهیم بخشید. پس منتظر گوشمالی های کوبنده مدافعان مردم ایران باشید.

  • نویسنده : سیامک جم
  • منبع خبر : سایت راه نو