در زمان حمله عراق به ایران، مردم ایران وضعیت کنونی مردم اوکراین را داشتند اما فرقه رجوی که امروز از مقاومت حرف میزند در آن تاریخ به ارتش عراق پیوست و سربازان ایران را در جبهه ها به شهادت رساند. اکنون این فرقه با کدام رویی می تواند از مقاومت مردم اوکراین صحبت کند در حالی که خود خائن به ملت ایران است.

در بهبوبه جنگ روسیه و اوکراین فرقه رجوی نیز سعی کرده از این موضوع بهره برداری سیاسی کرده و کمی از حالت رکود سالیان خود خارج شود تا بلکه اعضا را تا مدتی با اخبار اوکراین مشغول کنند.

اعضای سازمان به هیچ وجه اجازه دسترسی به اخبار آزاد را ندارند و هرچه سازمان برای آنها تجویز کند همان را مصرف می کنند بدون اینکه سوالی بپرسند و یا اعتراضی بکنند.

با توجه به پایان رسیدن سال ۱۴۰۰ که مریم رجوی آن را «سال تعیین کننده» نام گذاری کرده بود امروز این وعده نیز در کنار سایر وعده هایی که در طول ۴۰ سال گذشته داده شده بود بایگانی می شود تا مجموعه حرف های مفت سران فرقه رجوی تکمیل شود.

وقتی سران فرقه رجوی با شعار «سرنگونی» به جایی نمی رسند و گزارشی برای پایان سال خود ندارند که آن را تحویل حامیان  آمریکایی، عبری و عربی خود دهند مجبور می شوند اخبار روسیه و اوکراین را دنبال کنند. حرکتی مضحک و خنده دار که تمسخر مخاطبان را نیر بدنبال دارد.

یک روز از داعش تحت عنوان «انقلابیون عراقی» حمایت کرده و دنبال آنها دویدند تا شاید دولت عراق سرنگون شده و رویای رجوی محقق شود!

کسی که تا دیروز به آنچه که «ارتش آزادیبخش» نامیده می شد تکیه داشت، ولی بعد از سقوط صدام دست به دامن داعش شد تا از گند و کثافتی که تا خرخره در آن فرو رفته بود شاید نجات یابد.

اکنون هم سوزن مجاهدین روی جنگ اوکراین گیر کرده است. «سیزدهمین  روز مقاومت»، «چهاردهمین روز مقاومت» و . . . تیترهایی از این دست که هر روز در سایت های متعلق به فرقه رجوی خودنمایی می کند.

در این میان  کسی نیست از این زوج گرگ و روباه پیر بپرسد جنگ اوکراین چه ربطی به شما دارد؟

البته ربطش این است که این فرقه مزدور به آمریکا بفهماند که همچنان دربست نوکر آمریکاست و بس.

باید از سران فرقه رجوی پرسید شما چه گلی به سر اعضای خودتان زدید که حال نوبت اوکراین رسیده ؟ فعلا تومبون تان را در آلبانی بالا بکشید ، جنگ اوکران پیش کش تان.

البته آن روی سکه، سر کار گذاشتن اعضای نگونبخت در اردوگاه کار اجباری این گروه در آلبانی و مشغول نگه داشتن ذهن آنان با انواع موضوعات بی ربط  است.

بنابراین خیلی تعجب آور نیست، وقتی مطالب سایت های فرقه را مرور کنیم همه چیز از تحولات اوکراین گرفته تا تبریک روز زن به زنان افغانستان، اوگاندا، فیجی، لبنان و . . . توسط مریم رجوی یافت می شود.

بنابراین مجاهدین در مسخره ترین حالت ممکن از مقاومت مردم اوکراین صحبت می کنند و مقاومت را چاره ساز مشکلات و عامل پیروزی می دانند. حال این فرقه ۴۰ سال به خیال خود مقاومت کرده کدام موفقیت را بدست آورده اند و اصلا چگونه می توانند اوضاع اوکراین را با خود مقایسه کنند.

در زمان حمله عراق به ایران، مردم ایران وضعیت کنونی مردم اوکراین را داشتند اما فرقه رجوی که امروز از مقاومت حرف میزند در آن تاریخ به ارتش عراق پیوست و سربازان ایران را در جبهه ها به شهادت رساند. اکنون این فرقه با کدام رویی می تواند از مقاومت مردم اوکراین صحبت کند در حالی که خود خائن به ملت ایران است.

مریم رجوی به نام اوکراین همایش برگزار می کند چون می داند امروز دیگر وعده سرنگونی ایران جواب نمی دهد و باید دنبال راهکارهای فرار خود از این مخمصه باشد.

مریم رجوی که خود یکی از بزرگ ترین برده داران تاریخ است اما امروز از آزادی اوکراین و حقوق مردم آن صحبت می کند!

این زنیکه در روز جهانی زن، زنان سراسر جهان را می تواند جمع کند و اشک تمساح برای زنان و کودکان اوکراینی بریزد اما در همین همایش اجازه صحبت به زنان سازمان هم نمی دهد.

این زن فاسد باعث نابودی هزاران خانواده ایرانی شده است و کودکان بسیاری را بی سرپرست کرده وقتی شخصی که با خانواده تا به این حد دشمنی دارد آیا صلاحیت برگزاری چنین همایشی آن هم در روز جهانی زن را دارد؟

حال اعضای دربند فرقه رجوی باید تا چند مدت اراجیفی که زن فاسدی به نام مریم رجوی گفته را تحلیل کنند و با به به و چه چه در رسانه های خود که نمی دانند دیگر چه دروغ هایی را قالب کنند مشغول سازند.

این سازمان هنوز هم در ۴۰ سال پیش خود مانده و هنوز نمی داند که مقوله براندازی دیگر در دنیای امروزی کاربردی ندارد. پشت کردن به مردم و دل بستن به بیگانه به امید بدست گرفت قدرت سیاسی، باعث شد مجاهدین به یک گروه تروریستی و اصلی ترین دشمن مردم ایران تبدیل شوند.

بعد از ۴۰ سال تنها دلخوشی این فرقه جمله ای است که بر روی دیوار خرابه های شهر می نویسند که برای این کار هم هزینه پرداخت می کند و یا در نوآوری جدید و شگفت انگیز خود توانسته صدای انکر اصوات رئیس فرقه را در بلندگوهای شهرهای ایران پخش کند این درحالی است که بیشتر مردم معتقدند صاحب این صدا مرده و وجود خارجی ندارد.

فرقه رجوی معتقد است بزرگترین سازمان مخالف ایران است البته بهتر بود شعارش را تغییر می داد و می گفت بزرگترین سازمان مخالف مردم ایران چون همین مردم بودند که نسخه شما را در سال ۶۰ پیچیدند و تاریخ انقضای شما را امضا کردند.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو