مجاهدین هرگز نمی توانند بر علیه کارفرمای اسرائیلی خود اقدام خلافی را انجام دهند . آنها هم اکنون در حال پیشبرد خط رسانه ای صهیونیست ها بر علیه عملیات موشکی وعده صادق و توجیه حملات وحشیانه پلیس آمریکا به معترضین در دانشگاههای مختلف این کشور در شبکه های اجتماعی با اکانت های فیک هستند .

از اواسط هفته گذشته اعتراضات دانشگاهی شامل دانشجویان و اساتید دانشگاه از دانشگاه کلمبیا در نیویورک در آمریکا نسبت به جنایات صهیونیستها در غزه آغاز شد و به سرعت به سایر ایالت های آمریکا سرایت کرد، و به سرعت جنبشی با حضور گروه های مختلف دانشجویان با عنوان «جنبش همبستگی با غزه» تبدیل شد و بنا به گزارش رویترز، از شروع اعتراض‌ها به جنگ اسرائیل در غزه حدود ۵۵۰ نفر دستگیر شده اند.

این جنبش اعتراضی به اروپا و برخی دانشگاه های جهان نیز کشیده است، دانشجویان فرانسوی در اعتراضاتی که بازتاب جنبش اعتراضی در دانشگاه‌های آمریکا است، امروز جمعه،تجمع اعتراضی برگزار کرده اند.

رویترز می گوید: دانشجویان فرانسوی در حالی که شعار حمایت از فلسطینی‌ها را سر داده بودند، پرچم‌های فلسطین را در پنجره ها و ورودی ساختمان این دانشگاه به نمایش گذاشتند. تعدادی از دانشجویان چفیه‌هایی به رنگ سیاه و سفید که به نماد ابراز همبستگی با غزه تبدیل شده است، بر سر داشتند.

اما اگر در این میان سری به رسانه های فرقه تروریستی مجاهدین بزنیم هیچ خبری از تحولات اخیر و فعالیت های ضد اسرائیلی دانشجویان در آمریکا و دیگر کشورهای جهان و تهدید آنان توسط سروس جاسوسی اسرائیل، موساد که هم اکنون سرتیتر مهمترین اخبار جهان شمرده می شود، دیده نمی شود.

البته علت واضح است مجاهدین هرگز نمی توانند بر علیه کارفرمای اسرائیلی خود اقدام خلافی را انجام دهند . آنها هم اکنون در حال پیشبرد خط رسانه ای صهیونیست ها بر علیه عملیات موشکی وعده صادق و توجیه حملات وحشیانه پلیس آمریکا به معترضین در دانشگاههای مختلف این کشور در شبکه های اجتماعی با اکانت های فیک هستند .

اما نکته جالب توجه اینجاست، فرقه تروریستی مجاهدین در حالی نیروهای مقاومت در منطقه را تروریست خطاب می کنند! که دانشجویان در آمریکا پرچم حزب الله لبنان و حماس را بالای سر خود می برند.

بنابراین چنین موضعگیری و اقدامات رسانه ای از سوی فرقه تروریستی مجاهدین به نفع اسرائیل در مقطع فعلی یا درخواست شبانه روزی تحریم مردم ایران از غرب بویژه آمریکا، درخواست لیست گذاری تروریستی سپاه پاسداران بازوی مقتدر و قدرتمند مردم ایران و خواب های پنبه دانه ای دیگر ، حاصل؛ ایدئولوژی فاسد و التقاطی، خشونت طلبی و تروریسم، عقب ماندگی تاریخی و مزدوری بدون مرز این فرقه به نفع ارباب اسرائیلی و آمریکایی خود است که اینچنین سران این فرقه را  به پست ترین و منفورترین چهره در نزد ایرانیان تبدیل کرده است.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو