چرا این روزها یعنی از زمانیکه جنگ غزه آغاز شده ایرانی ها دیگه مرکز نفرین زمین نیستند ، چرا افغانستانی های مقیم ایران دیگه باعث غارت و کشتار و مسئله امنیت ملی نیستند؟ چرا دیگه خبری از برخورد خشن پلیس یا سپاه و بسیج با مردم نیست؟ چرا بار روانی مردم رو به سمت آرامشه؟ چرا دیگه ایران بد نیست؟

عملیات طوفان الاقصی رژیم جعلی، جنایتکار و آپارتاید صهیونیستی را بد جوری به دام انداخته است. هرچند ماشین کشتار غیر نظامیان در بی سابقه ترین شکل ممکن، هولناک ترین جنایتات را در تاریخ بشریت آفریده و زبان از بیان صحنه های دردناک آن عاجر است اما یک سرفصل کیفی در تاریخ جنگ بین صاحبان فلسطینی و غاصبان آن سرزمین در غزه در حال رقم خوردن است.

قسام و انسان فلسطینی با ایستادگی اش تا همین جا در حال رقم زدن معجزه است. افرادی که از زیر آوار بیرون می آیند علامت پیروزی میگیرند و مردم تکبیر سر میدهند. مادری جنازه بچه در بغل آیه قرآن میخواند؛ حسبی الله و نعم الوکیل. این ایمان و اعتقاد در وسط جنگ یک سلاح آسمانی است. جنگ اراده ها دقیقا همین است.

مقاومت توانسته عملیات زمینی را برای صهیونیست‌ها چنان سخت کند که بعضی مقامات رژیم صهیونسیتی گه‌گاه از اینکه حجم آسیب‌های وارده به اسراییل به دستاوردهای این عملیات نمی‌ارزد صحبت می‌کنند.
در نظر داشته باشیم که این پیشرویِ بی‌نهایت سخت و به‌شدت کند، اولا با حجم فوق‌العاده بالای یگان‌های زرهی و گردان‌های متعدد تانک و ثانیا تحت حمایت آتش‌باران بی‌امان هوایی و البته با تلفات بسیار به نیروها و تجهیزات ارتش تروریستی اسراییل میسر شده است و این به دست نمی‌آمد جز در اثر مقاومت جانانه رزمندگان فلسطینی که با تجهیزاتی به مراتب کمتر و ضعیف‌تر..

فراموش نکنیم که جنگ هنوز تمام نشده و برخلاف انگاره‌سازی‌های رسانه‌ای صهیونیست‌ها، حتی اشغال کامل غزه هم، لزوما به معنای پیروزی اسرائیل نیست و صرفا یک دستاوردسازی رسانه‌ای برای نجات نتانیاهو از سقوط کامل خواهد بود.

اینها را گفتیم تا به این سوالات هم پاسخ دهیم اینکه؛ چرا این روزها  یعنی از زمانیکه جنگ غزه آغاز شده  ایرانی ها دیگه مرکز نفرین زمین نیستند ، چرا افغانستانی های مقیم ایران دیگه باعث غارت و کشتار و مسئله امنیت ملی نیستند؟ چرا دیگه خبری از برخورد خشن پلیس یا سپاه و بسیج با مردم نیست؟ چرا بار روانی مردم رو به سمت آرامشه؟ چرا دیگه ایران بد نیست؟

پاسخ همه اینها در یک جمله است؛ چون کارفرما درگیر جنگ با غزه است.

و تمامی پیمانکاران؛ از فرقه ترورییستی مجاهدین گرفته تا طیف سلطنت طلبان و دیگر وحوش ضد انقلاب و رسانه های فارسی زنان وابسته به آنها  این روزها بشدت سرگرم  تطهیر جنایات رژیم جعلی اسرائیل هستند تا جایی که فرقه تروریستی مجاهدین از رزمندگان فلسطینی با عنوان گروه های تروریستی فلسطینی نام برده و مستمرا مشغول  تخریب آنان در شبکه های اجتماعی و تائید اقدامات اسرائیل  است.

  • نویسنده : علی صدر
  • منبع خبر : سایت راه نو