آقای محمدعلی جمالی متولد ۱۳۴۷ در شهر ارومیه هستند. که هم اکنون بالای 55 سال سن دارند. ایشان در سال ۱۳۶۷ سرباز لشکر ۷۷ خراسان بود که در منطقه عملیاتی فکه توسط نیروهای عراقی اسیر شد. صدام حسین در عوض خوش خدمتی های فرقه رجوی تعدادی از اسیران ایرانی که محمدعلی نیز یکی از آنها بود به رجوی تحویل داده شد تا نوعی دیگری از اسارت را تجربه کنند.

در روزهای اخیر آقای مختارعلی جمالی برادر محمدعلی جمالی گرفتار در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی در دفتر انجمن نجات استان حضور یافت و با مسئول دفتر نمایندگی انجمن نجات استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه دیدار کرد.

آقای مختارعلی جمالی ضمن قدردانی از زحمات انجمن نجات و تبریک برای تشکیل انجمن نجات آلبانی نیز به دست اندرکاران آن تبریک گفت.

ایشان گفتند مسلما تشکیل انجمن نجات آلبانی می تواند حلقه وصل خانواده ها به عزیزانشان در کشور آلبانی باشد که سالهاست در حضارهای فیزیکی و ذهنی این فرقه افراطی گرفتارند.

آقای مختار علی جمالی  از دولت آلبانی خواست تا شرایط دیدار آنها با عزیزانشان در این کشور را فراهم کنند.

آقای جمالی در انتهای این دیدار یک نامه نیز برای برادرش محمدعلی جمالی نوشت و از مسئول انجمن نجات خواست تا نامه ایشان در فضای مجازی منتشر گردد تا شاید به طریقی به دست برادرش در کمپ اشرف ۳ برسد.

آقای محمدعلی جمالی متولد ۱۳۴۷ در شهر ارومیه هستند. که هم اکنون بالای ۵۵ سال سن دارند. ایشان در سال ۱۳۶۷ سرباز لشکر ۷۷ خراسان بود که در منطقه عملیاتی فکه توسط نیروهای عراقی اسیر شد.  صدام حسین در عوض خوش خدمتی های فرقه رجوی تعدادی از اسیران ایرانی که محمدعلی نیز یکی از آنها بود به رجوی تحویل داده شد تا نوعی دیگری  از اسارت را تجربه کنند.

خانواده جمالی تلاش زیادی کرده اند تا با محمدعلی ارتباط داشته باشند ولی هنوز موفق به اینکار نشده اند.

در سال ۱۳۸۲ پدر و مادر محمدعلی برای دیدن او به عراق رفتند ولی سران فرقه رجوی به آنها اجازه نداد تا فرزندشان را ملاقات کنند.

بنام خدا

خدمت برادر عزیز و بزرگوارم محمدعلی جمالی رسیده ملاحظه فرمایند.

با سلام خدمت برادر ارجمندم ، برادر جان از شهرستان ارومیه که زادگاه من و توست و خاطرات شیرینی از آن داریم برایت سلام و درود می فرستم و از خداوند منان آرزوی توفیق و سلامتی تو را دارم. محمد عزیزم داداش ناز و مهربانم هنوز چشمان ما به در دوخته است که تو باز آیی و کلبه سرد و خاموش ما را با وجود خودت گرما ببخشی و بعد از سالها انتظار، گل لبخند را به خانواده عطا کنی .

محمدجان هرچند پدر و مار نازنینم هر دو در فراق تو سوختند و به دیار باقی شتافتند ولی باز من و خواهرانم پیگیر سرنوشت تو و آزادی تو از دست فرقه رجوی و بازگشت به آغوش خانواده می باشیم الان هم جای خوشوقتی است که بگویم هم اکنون جداشدگان از فرقه رجوی در آلبانی با زحمات فراوان  انجمن نجات آلبانی را  با مجوز رسمی از دولت این کشور در تیرانا تشکیل داده و شروع به کار کرده اند.

مطمئنم با تشکیل انجمن نجات آلبانی عوامل فرقه رجوی دیگر نمی توانند اعضای ناراضی و کسانی که خواهان جدایی از  مناسبات این فرقه هستند را از شرایط بد اقتصادی در بیرون بترسانند چرا که انجمن نجات آلبانی حامی آنهاست و کسانی که از این فرقه جدا شوند را تحت حمایت همه جانبه خود می گیرد.

اکنون با توجه به اینکه مریم رجوی از کشور آلبانی اخراج شده و ارباب اسرائیلی این فرقه نیز زیر ضربات رزمندگان فلسطینی قرار دارد بهترین زمان برای خروج از اسارتگاه این فرقه و رقم زدن زندگی جدیدی برای خودت است تا بهر شکلی که انتخاب کردی بتوانی باقی عمرت را در آرامش و بدور از باید و نباید های این فرقه خطرناک و تروریست بگذرانی.

با امید روزی که من به همراه خانواده بتوانیم شما را در کشور آلبانی ملاقات کنیم.

قربانت برادرت مختارعلی جمالی – ۰۷/۰۹/۱۴۰۲

  • منبع خبر : سایت راه نو